Výdajník na vodovod WSCHWG POU

1,173.00 vrátane DPH

POPIS
Vysoký podlahový výdajník v tmavo šedej farbe na studenú, perlivú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Boky výdajníka sú z tmavošedého lakovaného plechu, predná a horná časť je z tmavo šedého plastu a na prednej strane má v spodnej časti integrovaný držiak na tégliky. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev, chladenie a LED dióda, ktorá je umiestnená nad kohútiky a osvetľuje priestor pre výdaj vody. Vpravo na prednej časti je umiestnené tlačidlo pre výdaj perlivé vody. Perlivá voda vyteká z prostredného kohútika.

Celá spodná časť je odnímateľná a vnútri výdajníku je umiestnená tlaková fľaša CO2 s redukčným ventilom.

Výdajník je vďaka svojím veľkým výkonom určený pre stredné prevádzky a veľké kancelárie.

Ohrev možno vypnúť, čím získate možnosť čerpať z červeného kohútika vodu nechladený (izbová teplota).

Výdajník je osadený 2 opornými kohútiky s možnosťou 2 pozícií čerpanie vody a stredným výpustným kohútikom pre perlivú vodu.

1. pozície: tégliky odtlačíme kohútik od seba a po dobu odtlačenie tečie do téglika voda. Túto polohu nie zaaretovať.

2. pozície: Páčku kohútika pritiahneme k sebe a rýchlo vložíme pod kohútik téglik. V tejto pozícii je páčka kohútika zaaretovaná a voda tečie nepretržite do doby, než páčku vrátime mechanicky do zvislej polohy.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu z rad chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadení Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníku od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

PARAMETRE

Typ vydávané vody studená + perlivá + horká
Farba Šedá
Typ chladenia kompresorové
Kapacita chladenia 4 – 12°C 12 l/h
Objem nádoby chladenia 3,00 l
Príkon chladenia 120 W
Kapacita ohrevu 75 – 90°C 8 l/h
Objem nádoby ohrevu 2,0 l
Príkon ohrevu 430 W
Maximálny príkon 550 W
Rozmery: v x š x h 1156 x 340 x 350 mm
Hmotnosť 23 kg
Typ chladiva R134a/42g