Výdajník na vodovod WS HWG POU

1,127.80 vrátane DPH

Dostupné u nášho dodávateľa

Vysoký podlahový výdajník v tmavo šedej farbe na studenú, perlivú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Boky výdajníka sú z tmavo-šedého lakovaného plechu, predná a horná časť je z tmavo-šedého plastu a na prednej strane má v spodnej časti integrovaný držiak na poháriky. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev, chladenie a LED dióda, ktorá je umiestnená nad kohútiky a osvetľuje priestor pre výdaj vody. Vpravo na prednej časti je umiestnené tlačidlo pre výdaj perlivej vody. Perlivá voda vyteká z prostredného kohútika.

Celá spodná časť je odnímateľná a vnútri výdajníku je umiestnená tlaková fľaša CO2 s redukčným ventilom.

Výdajník je vďaka svojím veľkým výkonom určený pre stredné prevádzky a veľké kancelárie.

Ohrev možno vypnúť, čím získate možnosť čerpať z červeného kohútika vodu nechladený (izbová teplota).

Výdajník je osadený 2 opornými kohútiky s možnosťou 2 pozícií čerpanie vody a stredným výpustným kohútikom pre perlivú vodu.

1. pozície: pohárikom odtlačíme kohútik od seba a po dobu odtlačenia tečie do pohárika voda. Túto polohu nie zaaretovať.

2. pozície: Páčku kohútika pritiahneme k sebe a rýchlo vložíme pod kohútik pohárik. V tejto pozícii je páčka kohútika zaaretovaná a voda tečie nepretržite do doby, než páčku vrátime mechanicky do zvislej polohy.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu z rad chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadení Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

 

PARAMETRE

Typ vydávanej vody studená + horúca + perlivá
Farba Čierna
Príkon celkový 550W
Príkon chladenia 120 W
Teplota ohrevu 70°C – 90°C
Teplota chladenia 4°C – 12°C
Rozmery: v x š x h 156 x 340 x 350 mm
Druh chladenia kompresorové
Typ chladiva R134a/42g