Výdajník na vodovod WHP 850 S POU mini

565.20 vrátane DPH

Dostupné u nášho dodávateľa

POPIS
Nízky výdajník v bielom prevedení na studenú a horúcu vodu určený na postavenie na skrinku či pult. Okrem prednej časti a strednej čiernej časti je výdajník vyrobený z bieleho plechu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú a používať výdajník k výdaju vody chladenej a nechladenej (izbová teplota). Medzi vypínačmi pre horúcu a studenú vodu je umiestnený spínač ECO módu pre úsporu energie, ktorý sa riadi svetelnými podmienkami.  Ak je spínač ECO zapnutý, v okamihu, keď je v okolí tma, výdajník prestane nahrievať horúcu vodu.

Výdajník je osadený 2 kohútikmi, kde kohútik na horúcu vodu je opatrený detskou poistkou.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadenia Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

PARAMETRE

Farba Biela
Typ chladenia kompresorové
Velikosť kompresoru 1/11 HP
Kapacita chladenia 4 – 12°C 4 l/h
Príkon chladenia 90 W
Kapacita ohrevu > 90 ° C 4 l / h
Príkon ohrevu 350 W
Maximálny príkon 440 W
Rozmery: v x š x h 490 x 260 x 500 mm
Hmotnosť 20 kg
Typ chladiva R134a/32g