Výdajník na vodovod WHP-850S MINI POU

395.00 vrátane DPH

POPIS
Nízky výdajník v bielom prevedení na studenú a horúcu vodu určený na postavenie skrinku či pult. Okrem prednej časti a strednej čiernej časti je výdajník vyrobený z bieleho plechu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladený a používať výdajník k výdaju vody chladené a nechladené (izbová teplota). Medzi vypínačmi pre horúcu a studenú vodu je umiestnený spínač ECO módu pre úsporu energie, ktorý sa riadi svetelnými podmienkami. Ak je spínač ECO zapnutý, v okamihu, keď je v okolí tma, výdajník prestane nahrievať horúcu vodu.

Výdajník je osadený 2 kohútiky, kedy kohútik na horúcu vodu je opatrený detskou poistkou.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu z rad chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadení Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníku od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

PARAMETRE

Farba Biela
Typ chladenia kompresorové
Velikosť kompresoru 1/11 HP
Kapacita chladenia 4 – 12°C 4 l/h
Príkon chladenia 90 W
Kapacita ohrevu 75 – 90°C 2 l/h
Príkon ohrevu 430 W
Maximálny príkon 520 W
Rozmery: v x š x h 495 x 260 x 460 mm
Hmotnosť 19 kg
Typ chladiva R134a/34g