Výdajník na vodovod WHP 850 S HWG mini

922.50 vrátane DPH

Dostupné u nášho dodávateľa

POPIS
Stolný výdajník v bielom prevedení na studenú a horúcu vodu určený na postavenie pult či skrinku. Okrem prednej časti a strednej čiernej časti je výdajník vyrobený z bieleho plechu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladený a používať výdajník k výdaju vody chladené a nechladené (izbová teplota). Medzi vypínačmi pre horúcu a studenú vodu je umiestnený spínač ECO módu pre úsporu energie, ktorý sa riadi svetelnými podmienkami. Ak je spínač ECO zapnutý, v okamihu, keď je v okolí tma, výdajník prestane nahrievať horúcu vodu.

Filter a tlakovú fľašu CO2 je potrebné umiestniť mimo výdajník, napríklad do pultu či skrinky, na ktoré výdajník stojí.

Výdajník je osadený 2 kohútiky, kedy kohútik na horúcu vodu je opatrený detskou poistkou.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu z rad chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadení Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníku od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

PARAMETRE

Typ vydávané vody studená + perlivá + horúca
Farba Biela
Rozmery: v x š x h 495 x 260 x 460 mm
Typ chladenia kompresorové
Kapacita chladenia 4 – 12°C 4 l/h
Príkon chladenia 90 W
Kapacita ohrevu > 90 ° C 4 l / h
Príkon ohrevu 350 W
Maximálny príkon 440 W
Hmotnosť 20 kg
Typ chladiva R134a/32g
Výška výdajného priestoru 160 mm