Výdajník na vodovod WHP 850 HWG

959.80 vrátane DPH

Dostupné u nášho dodávateľa

POPIS
Vysoký podlahový výdajník v bielom prevedení na studenú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Okrem vrchnej prednej časti a strednej čiernej časti je výdajník vyrobený z bieleho plechu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú a používať výdajník k výdaju vody chladenej a nechladenej (izbová teplota). Medzi vypínačmi pre horúcu a studenú vodu je umiestnený spínač ECO módu pre úsporu energie, ktorý sa riadi svetelnými podmienkami. Ak je spínač ECO zapnutý, v okamihu, keď je v okolí tma, výdajník prestane nahrievať horúcu vodu.

V spodnej časti, ku ktorej je prístup cez odnímateľný predný panel je umiestnený filter a tlaková fľaša CO2.

Výdajník je osadený 2 kohútikmi, kde kohútik na horúcu vodu je opatrený detskou poistkou.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadenie Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

PARAMETRE

Typ vydávanej vody studená + horúca + perlivá
Farva Biela
Typ chladenia kompresorové
Objem nádoby ohrevu 1,8 l
Kapacita chladenia 4 – 12°C 4 l/h
Príkon chladenia 90 W
Kapacita ohrevu > 90 ° C 4 l / h
Príkon ohrevu 510 W
Maximálny príkon 600 W
Rozmery: v x š x h 1100 x 260 x 347 mm
Hmotnosť 22 kg
Typ chladiva R134a/34g